A może randka w kinie?

Na randkę najlepiej iść do Multikina, w którym wyświetlane są filmy zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i dla młodzieży. Do wyboru jest mix ciekawych projekcji, dzięki czemu można wiele naprawdę fajnych filmów. Do wyboru jest mix ciekawych filmów – komedii, sensacji, a także horror oraz filmów fabularnych, przygodowych oraz animowanych. Warto iść do Multikina, ponieważ dla gości przygotowano naprawdę wiele ciekawych atrakcji. Do wyboru jest naprawdę wiele ciekawych propozycji, tym bardziej, że oferta kinowa jest stale urozmaicana.

Do wyboru jest mix propozycji filmowych. Wyświetlane są nowości oraz filmy bardzo stare i archiwalne. Pokazy są różne i koszt biletów także jest bardzo różny. Do wyboru jest wiele ciekawych propozycji seansów. Dzięki temu można czas spędzić na naprawdę fajny sposób, tym bardziej, że repertuar jest stale urozmaicany. Do wyboru jest mix ciekawych propozycji. Organizowane są także pokazy filmowe oraz wieczory filmowe a także nocne spotkania z filmografią. Warto więc już dziś dobrać coś dla siebie z repertuaru.

1 Comment

  1. Randka w kinie? Fajny pomysł. Obecnie bilety do kina wychodzą średnio 20 zł na osobę. Czy nie lepiej zaprosić ukochaną osobę na kolację, a film obejrzeć w domowym zaciszu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

';